Doposud nepojmenované rozšíření diablovky Grim Dawn do hry přidá iluzionistu. Bude nehráčskou postavou, která umožní měnit vzezření předmětů.
Jakmile ve hře cokoliv objevíte, přidá se to do databáze možných vzhledů. Funkce tak zajistí, že už nebudete trpět kvůli skvělým předmětům s bídným designem. Stačí využít služby iluzionisty.

Zdroj: http://bonusweb.idnes.cz/datadisk-pro-grim-dawn-vam-umozni-vypadat-takrka-libovolne-poi-/kratke-zpravy.aspx?c=A170221_103214_bw-kratke-zpravy_anb

Autor Zanys
Publikováno
Kategorie Novinky
Zobrazeno 2831x

Comments (4)

Přidat komentář

 • quatro
  5. května 2017 at 0:28
  Samozrejmosti jsou v tomto zanru hory rozlicnych nepratel, predmetu a schopnosti, ale ukoly s nutnosti voleb, ktere maji vliv na okolni svet, jsou mezi hack slash velkou raritou. V soucasne chvili jich Grim Dawn obsahuje pres 35. Nektere ukoly bude nutne odemknout skrz ziskavani reputace s ruznymi frakcemi. Ale pomahani jedne frakci muze mit neprijemny vedlejsi efekt ve skupinkach vrahu a elitnich hrdinu vyslanych nepratelskou frakci. Tesit se muzeme na 6 povolani i s moznosti dual classingu, kombinovani schopnosti dvou povolani. Dalsi vrstvu kustomizace poskytne Devotion system. Jako odmenu za opraveni znicenich kaplicek ziskate skill pointy, ktere odemykaji ruzne bonusy a sekundarni efekty ovlivnujici schopnosti a kouzla vasi postavy. Krome singleplayeru si budeme moct hru projit i v multiplayeru az pro 4 hrace.
  Odpovědět
 • Myryn
  7. července 2017 at 11:56
  Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda DLC Crucible obsahuje "jen" bojové arény? Nebo přidává i nějaké ty předměty do hlavní hry, popřípadě questy či jiná vylepšení. Děkuji.
  Odpovědět
 • Myryn
  13. srpna 2017 at 20:12
  Zdravím, jak to bude s tou novou hratelnou postavou v chystaném datadisku? Slyšel jsem něco o nekromancerovi...je tak? Nebo jsem měl vlčí mlhu? :-)
  Odpovědět
 • Myryn
  15. srpna 2017 at 21:07
  Tady je mrtvo, funguje tu něco? Nějaké updaty, informace o datadisku? Jiná herní videa, návody, rady...halóóó.
  Odpovědět